O firmie

KOWART OGRODZENIA

Jesteśmy dynamiczną firmą, działającą na rynku od 2003 roku, posiadającą w swoich szeregach fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w produkcji i montażu: ogrodzeń, bram skrzydłowych oraz przesuwnych, balustrad, schodów, krat, mebli, oraz innych konstrukcji metalowych: wiat, pergoli,  garaży, podjazdów dla niepełnosprawnych, zadaszeń itp. W naszej ofercie posiadamy również bramy garażowe oraz automatykę do bram renomowanych producentów.

Nasi klienci mogą wybrać odpowiadający ich oczekiwaniom i gustom wzór bezpośrednio z katalogu, stworzyć nowy w oparciu o własny pomysł bądź istniejący projekt. Naszym celem jest tworzenie przedmiotów o niebanalnej formie, wysokiej jakości wykonania oraz funkcjonalności. Do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób, po wnikliwej analizie potrzeb i oczekiwań odbiorców. Dzięki odpowiedniej strategii oferujemy produkty po atrakcyjnych cenach i możemy pochwalić się krótkimi czasami realizacji zamówień.

Nasza firma cieszy się zasłużoną, dobrą opinią na rynku. Zdobyliśmy sympatię i uznanie klientów, którzy często powracają do nas z nowymi zamówieniami oraz polecają nas swoim znajomym.